GLAS OCH KERAMIK / Glas / Vas 4878492

nr 487 8492

Vas

Empire-stil, Bemålat glas/mässing, höjd: 23 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

400 kr

måndag 24 september 2007
kl 17:02:19

Mässing
Karl Johanstil/Empir